Голи: Пако Алькасер, 8 '(1: 0); Джонатан Вієра, 57 '(1: 1).

Валенсія: Жауме Доменек, Жоау Канселье, Мустафі (Везу, 72 хв.), Абденнур, Гайя, Фуего (Перес, 53 хв.), Пареха, Гомеш, Санті Міна, Фегулі (Баккал, 65 хв.), Пако Алькасер

Запасні: Райан, Данило, Де Поль, Рафа Світ

Лас-Пальмас: Хаві Варас, Симон, Айтамі, Педро Бігас, Кастельяно, Вісенте Гомес, Роке (Ернан, 78 хв.), Джонатан Вієра, Тана (Куліо, 89 хв.), Момо (Ель-Жар, 75 хв .), Серхіо Араухо

Запасні: Рауль Крус, Давид Гарсія, Валерон, Асдрубаль

Попередження: Мустафі, Канселье, Перес - Момо, Ель-Жар, Симон

Суддя: Педро Хесус Перес Монтеро

21.11.2015 р, стадіон Месталья

Попередні 3 матчі на стадіоні Месталья господарі поля виграли і мали всі шанси перед початком цього матчу продовжити домашню переможну серію. До того ж оптимізму вболівальникам клубу додала впевнена виїзна перемога в минулому турі в Віго.

У цьому матчі після травми повернувся в стрій туніський захисник Аймен Абденнур, а місце у воротах, незважаючи на повернення Райана, знову зайняв відмінно грав в минулих іграх Жауме Доменек.
На початку поєдинку господарі поля контролювали м'яч і досить пристойно атакували. Міна щільним ударом перевірив реакцію воротаря гостей Варас.

Незабаром трапилася гольова атака господарів поля по лівому флангу. Гайя кинув точним пасом в швидкий прорив Міну, Санті дійшов до чужого штрафного і в розріз між двох суперників віддав м'яч Гомеш. Португалець обіграв одного суперника і прекрасним пасом вивів Пако Алькасера практично на порожні ворота гостей. Форвард збірної Іспанії не схибив, 1-0. І могло здатися, що Валенсія без проблем зможе взяти 3 очки і розгромити гостей.

Після пропущеного м'яча гості активізувалися і незабаром мали можливість, щоб зрівняти рахунок. Удар у Серхіо Араухо вийшов сильним, проте Жауме Доменек прекрасно зреагував на нього, перевівши круглого на кутовий.

На кінець півгодини гри Андре Гомеш і Пако Алькасер знову могли вразити ворота Лас-Пальмаса, однак форвард не зміг дотягнутися до м'яча після подачі португальця.

М'яч Пако так і залишився єдиним у першому таймі. Гості більше володіли м'ячем, однак реальних небезпек біля воріт Валенсії, крім моменту Араухо, більше не було.

На початку другого тайму господарі двічі могли збільшити розрив у рахунку: непоганий момент був у Хосе Гайя, який в цій атаці виявився на місці центрфорварда, але його удару не вистачило сили і точності, а також у Софьяна Фегулі, проте алжирець виявився в офсайді.

На 53-й хвилині Нуну провів першу заміну, випустивши замість Фуего більш мобільного та креативного в атаці Енцо Переса.
Однак, практично відразу після заміни, гості зрівняли рахунок в матчі. Джонатан Вієра зіграв на межі офсайду і зрівняв рахунок. Колишній нападник господарів не святкував гол з поваги до своєї колишньої команди, про що Джонатан сказав ще напередодні поєдинку.

Незабаром і зовсім гості могли вийти вперед в матчі. Після пропущеного гола гра господарів в нападі розладналася і стали з'являтися діри в центрі оборони Валенсії, які до пори до часу вдало підчищали латералі Канселье і Гайя. Форвард гостей Тана примудрився пробити з центру штрафного майданчика, м'яч відбив Жауме, а також зміг добити його, але в другому моменті за Валенсію зіграла штанга.

На цьому невдачі господарів не закінчилися. На 71-й хвилині травму отримав Шкодран Мустафі і замість нього вийшов Рубен Везу. Господарі після заміни толком ще не розібралися в центрі оборони - кому де грати, і гості могли знову забити.Момо обіграв захисника і вийшов на ударну позицію, однак виконавську майстерність його підвело і м'яч з вигідної позиції був посланий їм вище воріт.

В кінці матчу господарі могли вирвати 3 очка, однак удар Міни відбив воротар гостей Варас, а удару Абденнур з меж штрафного не вистачило точності.

Загалом, господарі поля провели слабкий матч, не використали кілька хороших моментів біля воріт гостей. У той же час, забивши гол на початку зустрічі, чомусь зупинилися. Також здивувало багато помилок в центрі оборони. І якби не Жауме, який не раз виручав господарів, то все могло закінчитися і поразкою Валенсії.

Також хочеться відзначити, що, приблизно починаючи з 80-ї хвилини матчу, фанати Валенсії на стадіоні Месталья дістали білі хустки і почали ними махати, висловлюючи таким чином гнів тією грою, яку демонструвала Команда. А також знову з ще більшим завзяттям скандували Нуну, забирайся геть!

СТАТИСТИКА МАТЧУ:

Валенсія - Лас - Пальмас 1-1

Кращий гравець матчу

Жауме Доменек Жоау Канселье Шкодран Мустафі Аймен Абденнур Хосе Гайя Хаві Фуего Даніель Пареха Андре Гомеш Санті Міна Софьян Фегулі Пако Алькасер Енцо Перес Закарія Баккалі Рубен Везу Я не дивився матч Мені нема кого виділити